Deeksha (dikša)

  • Ilona Černá je trenérkou Oneness univerzity of India od listopadu 2010. Mezitím absolvovala další 3 cesty na Prohlubovací kurz na Univerzitu Jednoty, naposledy kurz absolvovala v únoru 2013.

 

 

Proto, abychom došli k probuzení a plně ho přijali, je třeba pochopit, co probuzení není. Oneness University v Indii, nám dala kurz, který se nazývá Oneness Awakening nebo-li Probuzení Jednoty, který je zaměřen na probuzení toho božského v nás a využívá všech cest, jak se připravit a dojít k plnému probuzení. Po absolvování budete moci pracovat s "duchovní technologií" zvanou Dikša, jež je hlavní a přímou cestou, která vede k probuzení. 

Možná jste se již setkali s energiemi jako jsou Reiki, Shamballa, Ra-sheeba, andělské energie, světelné systémy a mnoho dalších, jež mají svůj význam v procesu otevírání se a prací s energií a vědomím.

Dikša však není energií nebo energetickým systémem. Dikša je vědomí, které sestupuje z vyšších úrovní, probouzí v nás plný duchovní potenciál a sílu, která v nás tisíce let spala. Bez probuzeného vědomí žijeme z naší mysli, která je sama o sobě strachem, utrpením a bolestí z žití na všech úrovních. Po probuzení člověk zažívá osvobození od mysli a prožívá život v jeho plné síle a kráse v přítomném okamžiku.

 

Dikšu můžete přijmout jako požehnání dálkovým přenosem, osobní zkušeností (přiložením rukou na hlavu) nebo absolvováním kurzu Oneness Awakening, kdy se naučíte sdílet dikšu s druhými.

 

Pro urychlení procesu probuzení, nám dali Sri AmmaBhagavan v posledních 2 letech další mocné nástroje v podobě posvátných rituálů, které transformují problémy přímo v tobě. Těmito rituály jsou:

                                     ·Oneness Awakening kurz - zasvěcení do dikšy

                                     ·Bhakti yoga I + II  Paduka abhishekam a Sri Murthi Pooja rituál - starobylé posvátné rituály

                                     ·Wealth deeksha - rituál bohatství do všech úrovní vašeho života

                                     ·Arogya deeksha - rituál pro zdraví, léčení těla

                                     ·Mukthi deeksha + Deeksha 64 - na prohloubení hlubokých stavů Jednoty a probuzení

                                     ·Oneness Meditatio (OM) – mocný přenos božských energií skrze oči Oneness meditátora

Srdečně tě zvu na všechny akce s dikšou, jež tě vezmou hluboko k tvému božství a přiblíží tě nebo tě přímo dovedou k probuzení.

                               Ilona Černá

Více informací o termínech a cenách na AKCE CENTRA.