Kresba a malba

 

Lektor Andrea Kohoutová

 

Už od malička jsem ráda tvořila, začalo to propiskou na zeď a následovali desítky dětských kreseb a maleb pro rodinné příslušníky.Díky neutuchající touze neustále něco vytvářet mě rodiče dali na ZUŠ, kde jsem získala mnoho cenných zkušeností už v útlém věku.

Jsem absolventkou Soukromé střední výtvarné školy v Písku, obor Propagační výtvarnictví. Dále jsem studovala šest semestrů na Západočeské univerzitě, Ústav umění a designu, obor Knižní kultura. Při zaměstnání jsem dálkově vystudovala Univerzitu J.A. Komenského v Praze, obor Vzdělávání dospělých. Velice ráda kreslím a maluji především olejovými barvami. Umění je stále mou zálibou, díky radosti, kterou umí přinést do života.

 

 

KURZ KRESBY A MALBY PRO SENIORY

 

Co Vám kurz nabízí ...

Nejdříve se seznámíte se základními kresebnými pomůckami (papír, tužka, uhel...), které si vyzkoušíte při osvojování základů kresby. Naučíte se jak správně držet tužku, užití perspektivy, jaké jsou možnosti stínování,něco o kompozici (stavbě obrazu) a jak si rozvrhnout kresbu. Po základech se zaměříme na kresbu a malbu zátiší, či volnou tvorbu. Náplň kurzu je možno po dohodě s lektorem individuálně upravovat.

Co Vám kurz přinese ...

Kurz je zaměřen na relaxační malování s cílem poskytnout klidný prostor pro rozvoj záliby či koníčku. Díky vedení lektorky vede ke zdokonalení se v kresbě a malbě a umožňuje pomoc při postupu během kurzu. Navíc se pobavíte a potkáte podobně naladěné spolužáky, které baví kreslení, malování a vytváření. Můžete si vytvořit vlastí obraz pro své blízké, nebo jenom pro radost.

 

 

Pomůcky ...

Pomůcky pro kresbu (tužky, uhel, rudky, papíry, guma...) jsou k dispozici v ateliéru. Pomůcky pro malbu (tempera, akrylové, nebo olejové barvy, média,) si účastníci pořizují vlastní, dle konzultace s lektorem.

 

Rozsah kurzu ...

- aktuální informace o zahájení kurzu hledejte v  AKCE CENTRA

 

 

Kurzovné ...

Cena je 590,- Kč za 1 měsíc ( 4 lekce/8 hodin). V ceně jsou základní kresebné pomůcky. Na kurz je nutné se předem přihlásit, možnost objednání dárkového poukazu a přihlášení na  kontakt.

Andrea Kohoutová

Tato fotogalerie je prázdná.