Můj učitel, resp. učitelka kineziologie (metody One brain)

 

                Několik let jsem se chystala začít studovat kurzy kineziologie - metody One Brain. Vždy, ale přišlo něco, proč to nešlo, vždy se nějaký důvod proč jsem se nepřihlásila našel. Já sama jsem měla velmi dobrou zkušenost, protože mě kdysi kineziologie pomohla vyřešit problém, který jsem měla.

                Jednoho dne přišel e-mail z jedné čajovny s pozvánkou na přednášku o kineziologii p. Rutové. Tyto e-maily většinou vůbec neotevírám, ale tento byl jiný. Na přednášku o kineziologii jsem šla společně se svojí dcerou. P. Rutová hovořila o tom, kde a jak kineziologie – One Brain dokáže pomáhat, uváděla příběhy ze života a svojí dlouholeté kineziologické praxe, mimo jiné hovořila i o kurzech kineziologie, které začínají za dva dny. Bylo rozhodnuto.

                Na první kurz kineziologie - One Brain jsem přišla a pak, už nebyla cesta zpět. Najednou ucítíte na vlastní kůži, jak metoda kineziologie - One Brain úžasně funguje, jak se pomalu začnou řešit události ve Vás, okolo Vás  a to i takové, které Vás řadu let trápily. Vše začalo krásně fungovat, vztahy, které nebyly úplně v pořádku, začaly pomalu roztávat. Cítila jsem, že díky této metodě kineziologie - One Brain mohu pomáhat nejen sama sobě, svojí rodině a svým blízkým, ale také všem ostatním, kteří budou na sobě chtít pracovat.

                Kineziologii – One Brain jsem studovala intenzivně dva roky, absolvovala jsem všechny nadstavbové kurzy včetně jednodenních seminářů, které jsou vždy specializované na určité téma. Měla jsem možnost se setkat s jedním ze zakladatelů této úžasné metody kineziologie - One Brain Danielem Whitesidem. Postupem času se s p. Miloslavy Rutové stala kamarádka a přítelkyně nás všech, kteří u ní studujeme. Vždy, když si nevím rady a tápu kudy kam, vždy dokáže vyslechnout a pomoci najít řešení. Děkuji za vše, hlavně za to, že dokázala změnit můj život a postoj k němu.

                Já mám ještě to obrovské štěstí, že mě vždy povzbuzovala, abych začala pracovat na kurzech, které jsou vytvořeny speciálně pro děti. Obsahují některé prvky z kineziologie, hlavně korekce, které pomáhají zvládat dětem každodenní stres,  školní učivo a veškeré nároky, které jsou na ně v dnešní době kladené. V rámci několika jednodenních kurzů, které na sebe jednotlivě navazují, projdou děti nenáročným výcvikem. Vždy si odnesou několik jednoduchých cviků, které jim pomohou situace zvládat a chuť být lepší.

Více informací  - SNADNÉ UČENÍ