Konzultace - terapie

26.06.2014 17:54

Pokud máte zájem pro řešení svého problému využít BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE a potřebujete poradit a probrat jejich správný výběr, je pro vás vhodná konzultace. Trvá cca 1 hod, společně  se věnujeme tomu, abychom vybrali ty nejlepší vhodné  BACHOVY ESENCE pro vás.

    Společně si povídáme a věnujeme se tomu, co vás trápí a způsobuje nepříjemné pocity. Naším společným cílem je, dokázat problém správně pojmenovat. Vybereme společně  BACHOVY ESENCE, které budou pro Vás prospěšné. Tento výběr ještě můžeme přetestovat svalovým testem a použitím karet se symboly esencí.

    Ze zkušenosti vím, že není vhodné vybrat příliš mnoho esencí do jedné lahvičky, ale je velmi důležité pravdivě pojmenovat svůj problém a najít co nejjednodušší řešení. Díky tomu se nám podaří nalézt správné Bachovy esence.

    Po využití lahvičky je vhodné se sejít a znovu přistoupit k řešenému problému. Užívání esencí je založeno na poznání toho, co se odehrává v přítomnosti, proto dosahujeme pokroků a v příští užívací lahvičce už můžeme některé esence vynechat nebo nahradit jinými. Vždy, ale záleží na nás samotných, jak se k řešení svých problémů postavíme. Využití Bachových esencí je báječnou možností, jak zvládnout i velmi hluboké a nepříjemné emoca apocity v nás samotných.

Cena za konzultaci a Bachovy květové esence je závislá na výběru konzultace a zvoleném způsobu namíchání esencí. Můžete si vybrat z několika možností. Konzultace je možno platit v hotovosti nebo převodem - viz. Ceník a obchodní podmínky