Rodinné konstelace/RK

 

RK u nás v RADOSTNÍKOVI vede Mgr. Míla Rutová

aktuální termín hledejte prosím vždy v KALEDNÁŘ AKCÍ

 

CENÍK A PODMÍNKY

  • Na RK je nutné si předem rezervovat místo
  • Zájemci o vlastní rozestavění jsou vždy přihlášeni předem, pokud máte o rozestavění zájem, prosím kontaktujte nás. Rezervace vašeho místa je platná vždy po zaplacení zálohy 50 % - tj. 300,- Kč (rezervace místa je 7 dní, pokud nebude uhrazena záloha, rezervace se ruší)
  • Cena rozestavění 600,-Kč, ostatní 300,- Kč

   

NĚCO "málo" o tom, co  jsou RODINNÉ KONSTELACE

   

    Rodinné/Systematické konstelace jsou jedinečnou metodou vhodnou pro hledání řešení problémů ve vztazích (rodinných, vztahových či firemních systémech).

    Rodinné konstelace jsou sebepoznávací a prožitkovou metodou, je to metoda, která odhaluje vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a vytváří prostor pro znovunalezení svého místa v něm. Přijetí a prožití plného a vlastního života. Pomohou nám odhalit příčiny, které ovlivnily naše předky, dojde k pochopení a přijetí celé situace, osvobození od podvědomých vlivů,  která vedou k současnému problému.

    Pomohou nalézt zdroj vlastní síly, jsou navíc výborným prostředkem vlastního sebe rozvoje a vědomého života vůbec, jsou možností pocítit dotek vlastní duše s něčím hlubším v nás, jsou způsobem navázání či prohloubení kontaktu s vlastními pocity a potřebami

    V každém systému (rodině či firmě) musí fungovat rovnováha, každý člen má zde své místo. Pokud je rovnováha systému nějakým způsobem narušena (nepřiznání či neuznání člena rodiny, potrat,  předčasné úmrtí či násilné ukončení života, …. ), může to nevědomě ovlivnit i životy dalších generací. Nevědomá touha obnovit tento systém nás vede k identifikaci s vyloučenými, zapomenutými nebo mrtvými předky aniž bychom věděli, jaký vliv to může mít na náš součastný život. 

       Tato metoda, kterou založil B. Hellinger, nachází v současné době uplatnění nejen v stále větším okruhu psychoterapie ale i v jiných odvětvích jako je například coaching, mediace, poradenství organizací a managementu, práce s mládeží, psychosomatické zdravotnictví a dalších. S využitím prvků One Brain se daří zajistit klidný a přínosný průběh procesu, který vám zajistí přínosný a v bezpečí dosažený výsledek.

 

 

Kontaktujte nás