NOVÝ PROJEKT PRO VÁS A VAŠE DĚTI 

Získejte TIP, jak mít doma spokojeného a sebevědomého školáka

Co je SNADNÉ UČENÍ? Kurzy pro děti!

    První myšlenka projektu „SNADNÉ UČENÍ“ vznikla v r. 2010, měla jsem několik let vystudovanou metodu ONE BRAIN (kineziologie) a mými klienty byly z velké části děti, které si řešily svoje, jak fyzické, tak i psychické problémy (například jak zvýšit sebevědomí, jak se zbavit stresu, specifické poruchy učení, dysgrafie, dyslexie). Velice mě překvapovalo, jak velmi malé děti musí čelit závažným problémům, které velmi zásadně ovlivňují jejich životy.

 

Jak zvýšit sebevědomí dítěte

    Stále jsem přemýšlela, jak jednoduchým způsobem vytvořit „něco“, co by dětem dokázalo pomoci jejich problémy a poruchy učení a soustředění zvládnout a posunout je o kousek blíž ke kvalitnímu životu. K tomu, aby si uvědomily, že je velmi důležité vážit si sám sebe, mít zdravé sebevědomí a dokázaly věřit, že když doopravdy chci, je možné zvládnout úplně všechno. Pokud i vy chcete pomoci svým dětem zvládnout specifické poruchy učení, odstranit nízké sebevědomí a získat zpět zdravé sebevědomí, poruchy soustředění, zbavit se stresu, objednejte si KURZY Snadné učení

 

    Projekt SNADNÉ UČENÍ vychází částečně z poznatků metody ONE BRAIN, také z nauky o MOZKU, kdy víme, že je náš mozek rozdělen na dvě hemisféry a je vhodné, aby byly v rovnováze a spolupracovaly. Také z velké části z ARTEFILETIKY a ARTETERAPIE, která dětem pomocí výtvarného vyjádření pomáhá odhalit vlastní psychické možnosti a dává šanci nalézt místo a úlohu v životě.

    Sami cítíme, že když je nám dobře, máme dobrou náladu, jsme vnitřně spokojeni a šťastni, dokážeme procházet životem s lehkostí, dokážeme rozdávat lásku a pocit pohody dál, svojí rodině, svým přátelům a okolí. Dovolte to samé prožívat také svým dětem.

    Na všech našich kurzech vám velmi jemným způsobem pomůžeme  zbavit se stresu , najít sebejistotu a sebevědomí. Vše, co je potřebné ke zdravému a šťasnému životu. Vše, co si musíte najít vždycky jen vy sami.

    Veškeré info o kurzech a dalších pořádaných akcích centra RADOSTNÍK naleznete v odkazu KALENDÁŘ AKCÍ 

Těším se na setkání s Vámi a vašimi dětmi

Spolu s Edou vám nabízíme pomocnou ruku, kontaktujte nás!
 

Zdeňka Šulcová – autorka a zakladatelka projektu
Jsem členkou ČAA - České arteterapeutické asociace

                                        Eda Radostník