ARTE HRÁTKY pro ženy  aneb "Jak poznat sám sebe"

 

Termíny a ceník kurzů:

Celkem 8x setkání, vždy 1x za14 dní – každá lichá středa, začínáme 2. března 2016

Cena 1.990,- Kč, čas od 17.30 - 20.30 hod

V ceně kurzu je veškerý výtvarný materiál

 

ARTE HRÁTKY pro slečny  aneb "Jak poznat sám sebe"

Slečny věk 15 - 18 (19) let

Tento cyklus kurzů vznikl, protože slečny jsou do dětského kurzu už velké holky a do ženského kolektivu ještě úplně nezapadnou. Cyklus kurzů otevírám znovu, protože se sešla nádherná parta slečen, které mně ukázaly, jak úžasné a důležité je být. Jak hrdě a přesto s pokorou prožívají svoje každodenní strarosti a také velká trápení, která jim život připravil. Každý věk v našem životě nám přináší spoustu výzev. Zvu vás do naší holčičí skupiny, která vás pohltí svojí energií, odvahou a zároveň spoustou moudrosti.

Termíny a ceník kurzů:

Celkem 8x setkání, vždy 1x za14 dní – každá liché pondělí, začínáme 29. února 2016

Cena 1.490,- Kč, čas od 16.00 - 18.00 hod

V ceně kurzu je veškerý výtvarný materiál

 

"Jak poznat sám sebe" na co se můžete těšit:

Setkání v kruhu několika žen (max. 8), využití techniky artefiletiky a arteterapie. Díky procesu tvoření (není nutné mít žádné výtvarné zkušenosti – čím méně, tím lépe) se nám podaří pochopit lépe samu sebe, dovolíme si tak nahlédnout pod pokličku našeho vnitřního JÁ.

  • Vždy se vytvoří prostor pro vzájemné sdílení svých pocitů, emocí, prožitků a vašich myšlenek. Vzájemné naslouchání a reflektování nám pomáhá hlouběji porozumět tomu, co se nám práce děje. Získáte podporu, možnost poradit se a naleznete způsob řešení vašich problémů.

Nebo můžete přijít jenom tak - TVOŘIT, potkat jiné inspirativní ženy, které si přišly také odpočinout od běžných starostí a vyzkoušet něco nového.

 

Více informací  o artefiletice a arteterapii naleznete na tomto odkazu - ARTETERAPIE